web metrics
חיפוש ברשת  | חיפוש באתר  | חיפוש תמונות
חיפוש מתקדם
מגזין ברשת חדשות מבזקים טורים אישיים מדורים כתבות תרבות ארכיון מגזין בחירות
1/11/2014  04:21 זריחה: 6:54  שקיעה: 17:50
אודות |  פרסם אצלנו |    האימייל האדום |   |  הוסף ל-FACEBOOK
חדשות אחרונות
יואשם כי תקף מינית בחנייה של חוצות המפרץ, בצהריי היום
31/10/2014  18:31
דרך הכפר לפרס יוקרתי בארצות הברית
31/10/2014  11:27
זכרון יעקב: נחושים במאבק להשיב את הכספים שהועברו לעמותה
31/10/2014  8:39
הולך רגל תושב חדרה נהרג במחלף אולגה
31/10/2014  6:11
אישום: סחטו באיומים בעל מסעדה ואולם שמחות
31/10/2014  6:10
אישום: סוכן הנסיעות אייל ברקוביץ’ רימה במיליונים
31/10/2014  6:10
חוף הכרמל: תלמיד ניסה לתקוף מורה בבית הספר העמר, הלימודים יושבתו
31/10/2014  6:10
פרדס חנה: המועצה לא התעשרה על חשבון בית הספר חקלאי
31/10/2014  6:09
נעצר בחשד לגניבות בחנויות במתחם ביג פרדס חנה
31/10/2014  6:09
החשוד בשוד הטנדר בנתניה נלכד בידי שוטרי חדרה
31/10/2014  6:09
מנהלת מעון נעמת בחדרה מואשמת בהונאת הארגון
31/10/2014  6:08
אבולה: נערכים אך עדיין לא לגמרי ערוכים
31/10/2014  6:08
פרשת המרפסות בחדרה: הבניין יאוכלס מחדש תוך חודשיים?
28/10/2014  15:21
מעצרו של רב המעללים איימן אבו בכר הוארך ב-7 ימים
28/10/2014  0:09
כנס שופטים בינלאומי בהיבטי סחר בבני אדם נפתח בחיפה
27/10/2014  22:19
עורך דין שלא רשם בספריו צ’ק: המזכירה היתה בחופשה
27/10/2014  14:54
מגזין המושבות > חדשות > תוצאות הבחירות לרשויות המקומיו...    לכל החדשות    עדכוני RSS      הוסף תגובה   חזור לעמוד כתבות  הדפס כתבה  שלח לחבר 
  ' '
תוצאות הבחירות לרשויות המקומיות
12/11/2008 08:49
מערכת מגזין המושבות
'

כל ה תוצאות כולל זכרון יעקב בנימינה גבעת עדה פרדס חנה כרכור פראדיס ג’יסר א-זרקא חדרה אור עקיבא יקנעם ועוד
אורי <a href='inner.asp?page=28&search_str=דיסטניק'><font color=#772222><b>דיסטניק</b></font></a> <a href='inner.asp?page=28&search_str=בנימינה'><font color=#772222><b>בנימינה</b></font></a> <a href='inner.asp?page=28&search_str=גבעת עדה'><font color=#772222><b>גבעת עדה</b></font></a>
אחות מימין, אחות משמאל. אל"מ (מיל.) אורי דיסטניק עם שתי אחיותיו. לאחר הוודע כי הוא ראש המועצה הנבחר של בנימינה גבעת עדה. [צילום: יואב איתיאל]

תוצאות הבחירות לרשויות המקומיות כל הרשויות


אבו גוש גבר סלים 3961 3466 52.31% 1813 מועמד נבחר
אבו גוש אברהים ג’ואד 3961 3466 47.69% 1653 מועמד נבחר
אבו גוש עותמן אוסמה 3961 3466 0.00% 0 מועמד נבחר
אבו סנאן משלב נוהאד 7362 6192 50.03% 3098 מועמד נבחר
אבו סנאן הזימה עלי 7362 6192 49.97% 3094 מועמד נבחר
אבן יהודה עזני עמוס 7631 4604 37.64% 1733 סבב שני
אבן יהודה הררי אברהם 7631 4604 24.39% 1123 סבב שני
אבן יהודה קימל סער יוסף 7631 4604 17.14% 789 סבב שני
אבן יהודה כצמן קרן הלן 7631 4604 0.00% 0 סבב שני
אום אל-פחם אגבאריה ח’אלד 25761 20027 62.01% 12418 מועמד נבחר
אום אל-פחם ג’בארין טאהר 25761 20027 26.54% 5316 מועמד נבחר
אום אל-פחם מחאג’נה יוסף 25761 20027 6.54% 1309 מועמד נבחר
אום אל-פחם אגבאריה רג’א 25761 20027 4.91% 984 מועמד נבחר
אור יהודה יוסף דוד 25384 14141 71.33% 10087 מועמד נבחר
אור יהודה שוחט ליאת 25384 14141 20.78% 2939 מועמד נבחר
אור יהודה חן ננה 25384 14141 7.88% 1115 מועמד נבחר

אור עקיבא יוסיפוב שמחה 14105 8498 42.94% 3649 מועמד נבחר
אור עקיבא אבני שלומי שלמה 14105 8498 22.08% 1876 מועמד נבחר
אור עקיבא דר אלי אליעזר 14105 8498 20.33% 1728 מועמד נבחר
אור עקיבא שבתאי שלום 14105 8498 14.65% 1245 מועמד נבחר

אורנית לנגר שלמה 4258 2694 75.09% 2023 מועמד נבחר
אורנית מצוב יוסף 4258 2694 17.00% 458 מועמד נבחר
אורנית אדרי שמעון 4258 2694 7.91% 213 מועמד נבחר
אזור פכטר אריה 8730 4960 49.66% 2463 מועמד נבחר
אזור תנעמי אוריאל 8730 4960 26.11% 1295 מועמד נבחר
אזור רוטברט משה טוביה 8730 4960 24.23% 1202 מועמד נבחר
אזור ברזילי יוסף 8730 4960 0.00% 0 מועמד נבחר
אילת יצחק הלוי מאיר 46880 19711 49.33% 9724 מועמד נבחר
אילת הוכמן רפאל 46880 19711 39.14% 7714 מועמד נבחר
אילת קדוש גבריאל 46880 19711 9.73% 1917 מועמד נבחר
אילת סיבוני ראובן רוברט 46880 19711 1.81% 356 מועמד נבחר
אכסאל דראושה עבד אלסלאם 6991 5974 45.76% 2734 מועמד נבחר
אכסאל שלבי מוחמד 6991 5974 45.20% 2700 מועמד נבחר
אכסאל עראבי עבדוני 6991 5974 9.04% 540 מועמד נבחר
אכסאל דראושה ח’דר 6991 5974 0.00% 0 מועמד נבחר
אכסאל שלבי אחמד 6991 5974 0.00% 0 מועמד נבחר
אליכין חי משה מרדכי 2109 1748 62.41% 1091 מועמד נבחר
אליכין חממי גדעון 2109 1748 35.87% 627 מועמד נבחר
אליכין דגן ציון 2109 1748 1.72% 30 מועמד נבחר
אלעד עידן יצחק שלום 14261 10259 75.80% 7776 מועמד נבחר
אלעד נתן שי 14261 10259 17.69% 1815 מועמד נבחר
אלעד אשואל אליהו 14261 10259 6.51% 668 מועמד נבחר
אלעד זייבלד שמואל דוד 14261 10259 0.00% 0 מועמד נבחר
אלעד כהן ארזי מיכאל-משה 14261 10259 0.00% 0 מועמד נבחר
אלפי מנשה אליעזר חסדאי 4758 2857 77.53% 2215 מועמד נבחר
אלפי מנשה נחום לוי דליה 4758 2857 22.47% 642 מועמד נבחר
אלקנה זהוראי צדוק 2272 1649 48.21% 795 מועמד נבחר
אלקנה כהן יהודה 2272 1649 31.35% 517 מועמד נבחר
אלקנה מיכאליס חיים 2272 1649 20.44% 337 מועמד נבחר
אפרתה רביבי עודד 5142 3198 55.53% 1776 מועמד נבחר
אפרתה גולן רות 5142 3198 33.65% 1076 מועמד נבחר
אפרתה סרמונטה ידידיה יוחנן שבתאי 5142 3198 10.82% 346 מועמד נבחר
אריאל נחמן רון 13668 6881 51.84% 3567 מועמד נבחר
אריאל שבירו אליהו 13668 6881 48.16% 3314 מועמד נבחר
אשדוד לסרי יחיאל 161573 86918 55.99% 48665 מועמד נבחר
אשדוד צילקר צבי יהושע 161573 86918 44.01% 38253 מועמד נבחר
אשקלון וקנין בני 92061 40481 34.96% 14151 סבב שני
אשקלון שמעוני איתמר הנרי בנואה 92061 40481 21.01% 8507 סבב שני
אשקלון מהצרי רוני 92061 40481 15.08% 6104 סבב שני
אשקלון מיכאל קובי 92061 40481 12.18% 4929 סבב שני
אשקלון צור שבתאי 92061 40481 8.17% 3307 סבב שני
אשקלון עייש אבי אברהם 92061 40481 6.98% 2824 סבב שני
אשקלון שי ריקי 92061 40481 1.63% 659 סבב שני
אשקלון פרץ שמעון 92061 40481 0.00% 0 סבב שני
באר יעקב גוזלן נסים 5961 3826 77.08% 2949 מועמד נבחר
באר יעקב זיפתי מוטי 5961 3826 17.49% 669 מועמד נבחר
באר יעקב בטה יעקב 5961 3826 5.44% 208 מועמד נבחר
באר שבע דנילוביץ’ רוביק 153752 59471 60.39% 35913 מועמד נבחר
באר שבע טרנר יעקב 153752 59471 30.00% 17843 מועמד נבחר
באר שבע שלי יוסי אברהם 153752 59471 9.61% 5715 מועמד נבחר
בועיינה-נוג’ידאת סולימאן סאלח 4657 2998 100.00% 2998 מועמד נבחר
ביר אל-מכסור חוג’יראת יאסר 4669 3700 46.43% 1718 מועמד נבחר
ביר אל-מכסור גדיר אדם 4669 3700 25.65% 949 מועמד נבחר
ביר אל-מכסור חוג’יראת ח’אלד 4669 3700 17.89% 662 מועמד נבחר
ביר אל-מכסור חריב פתחי 4669 3700 10.03% 371 מועמד נבחר
ביר אל-מכסור סאלח נסים 4669 3700 0.00% 0 מועמד נבחר
ביר אל-מכסור חוג’יראת מוסטפא 4669 3700 0.00% 0 מועמד נבחר
ביר אל-מכסור נהאר סביח 4669 3700 0.00% 0 מועמד נבחר
ביר אל-מכסור קאסם חוסין 4669 3700 0.00% 0 מועמד נבחר
ביר אל-מכסור גדיר נימר 4669 3700 0.00% 0 מועמד נבחר
בית אריה נעים אבי 2439 1824 46.98% 857 מועמד נבחר
בית אריה מילר נרדי 2439 1824 25.05% 457 מועמד נבחר
בית אריה הירשמן כהן אורי 2439 1824 17.60% 321 מועמד נבחר
בית אריה כהן שמעון בצלאל 2439 1824 6.85% 125 מועמד נבחר
בית אריה חן דוד מרדכי 2439 1824 2.14% 39 מועמד נבחר
בית אריה גדליה ישראל 2439 1824 1.37% 25 מועמד נבחר
בית ג’ן קבלאן ביאן 6868 0 0.00% 0
בית ג’ן יוסף אסעד זיד 6868 0 0.00% 0
בית ג’ן זידאן סמיר 6868 0 0.00% 0
בית ג’ן חרב סלאם 6868 0 0.00% 0
בית דגן דדון אליהו 4438 3223 57.80% 1863 מועמד נבחר
בית דגן תנעמי רחמים 4438 3223 37.51% 1209 מועמד נבחר
בית דגן דמארי שמשון 4438 3223 4.69% 151 מועמד נבחר
בית שאן לוי ז’קי אלי 13049 8654 46.60% 4033 מועמד נבחר
בית שאן בן שטרית רפאל 13049 8654 23.91% 2069 מועמד נבחר
בית שאן יצחק מוקי מרדכי 13049 8654 10.68% 924 מועמד נבחר
בית שאן כהן צמח אפרים 13049 8654 9.51% 823 מועמד נבחר
בית שאן נגר שמעון 13049 8654 9.30% 805 מועמד נבחר
בית שמש אביטבול משה 40101 25863 52.31% 13528 מועמד נבחר
בית שמש לרנר שלום 40101 25863 30.00% 7760 מועמד נבחר
בית שמש וקנין דניאל 40101 25863 17.69% 4575 מועמד נבחר
בית שמש ארנרייך ישעיהו מנחם 40101 25863 0.00% 0 מועמד נבחר
בני ברק אשר יעקב 0 0.00% 0
בני עי"ש אשר בן ציון 5683 0 0.00% 0
בני עי"ש בסין מרק 5683 0 0.00% 0
בני עי"ש שאער אליסף-אסף 5683 0 0.00% 0
בני עי"ש גורמן בוריס 5683 0 0.00% 0

בנימינה-גבעת עדה דסטניק אורי 8007 5325 57.71% 3073 מועמד נבחר
בנימינה-גבעת עדה זיתוני אריה 8007 5325 29.67% 1580 מועמד נבחר
בנימינה-גבעת עדה עבו בנימין 8007 5325 12.62% 672 מועמד נבחר
בנימינה-גבעת עדה פיין רם 8007 5325 0.00% 0 מועמד נבחר

בסמת טבעון זובידאת מוחמד 4037 3156 36.98% 1167 סבב שני
בסמת טבעון סעדיה עבד אלעזיז 4037 3156 31.34% 989 סבב שני
בסמת טבעון זובידאת ח’אלד 4037 3156 23.23% 733 סבב שני
בסמת טבעון אלחלף מחמוד 4037 3156 8.46% 267 סבב שני
בת ים לחיאני שלמה 129567 44112 86.26% 38050 מועמד נבחר
בת ים יריב אלי 129567 44112 13.74% 6062 מועמד נבחר
ג’דיידה-מכר שאמי מוחמד 10945 8771 41.27% 3620 מועמד נבחר
ג’דיידה-מכר שבל עדנאן 10945 8771 36.30% 3184 מועמד נבחר
ג’דיידה-מכר כיאל מחמוד 10945 8771 15.23% 1336 מועמד נבחר
ג’דיידה-מכר מסרי מנהל 10945 8771 4.02% 353 מועמד נבחר
ג’דיידה-מכר ארשיד מוחמד 10945 8771 2.68% 235 מועמד נבחר
ג’דיידה-מכר חמוד מופיד 10945 8771 0.49% 43 מועמד נבחר
ג’דיידה-מכר אבו שנב עומר 10945 8771 0.00% 0 מועמד נבחר
ג’ולס הנו סלמאן 3675 3148 22.14% 697 סבב שני
ג’ולס נבואני פרחאן 3675 3148 21.25% 669 סבב שני
ג’ולס עאמר עאדל 3675 3148 18.39% 579 סבב שני
ג’ולס עמאר נדים 3675 3148 16.90% 532 סבב שני
ג’ולס עמאר אחמד 3675 3148 8.45% 266 סבב שני
ג’ולס עבאס סוהייל 3675 3148 7.21% 227 סבב שני
ג’ולס עאמר אחמד 3675 3148 5.65% 178 סבב שני
ג’ולס מאדי סלים 3675 3148 0.00% 0 סבב שני
ג’לג’וליה גאבר גאבר 4831 4402 54.70% 2408 מועמד נבחר
ג’לג’וליה עודה פאיק 4831 4402 42.16% 1856 מועמד נבחר
ג’לג’וליה שהוואני מוחמד 4831 4402 3.13% 138 מועמד נבחר

ג’סר א-זרקא עמאש עז אל דין 6774 5696 48.86% 2783 מועמד נבחר
ג’סר א-זרקא עמאש מוראד 6774 5696 48.61% 2769 מועמד נבחר
ג’סר א-זרקא עמאש עבד אללה 6774 5696 1.60% 91 מועמד נבחר
ג’סר א-זרקא עמאש חוסני 6774 5696 0.93% 53 מועמד נבחר

ג’ש (גוש חלב) אליאס אליאס 2099 1670 48.80% 815 מועמד נבחר
ג’ש (גוש חלב) עלם הנרי 2099 1670 26.71% 446 מועמד נבחר
ג’ש (גוש חלב) חלייחל מחמוד 2099 1670 11.44% 191 מועמד נבחר
ג’ש (גוש חלב) זקנון איוון 2099 1670 8.98% 150 מועמד נבחר
ג’ש (גוש חלב) ג’ובראן רימון 2099 1670 2.16% 36 מועמד נבחר
ג’ש (גוש חלב) דיב ויסאם 2099 1670 1.92% 32 מועמד נבחר
גבעת זאב אברהמי יוסף 7874 4908 36.88% 1810 סבב שני
גבעת זאב קברסקי רם 7874 4908 19.60% 962 סבב שני
גבעת זאב קפון אברהם 7874 4908 16.56% 813 סבב שני
גבעת זאב זגדון משה 7874 4908 15.22% 747 סבב שני
גבעת זאב קוסובסקי פיני פנחס 7874 4908 11.74% 576 סבב שני
גבעת שמואל ברודני יוסף 14596 8825 52.15% 4602 מועמד נבחר
גבעת שמואל בן-ארי זמיר 14596 8825 44.62% 3938 מועמד נבחר
גבעת שמואל גולדברג אברהם 14596 8825 3.23% 285 מועמד נבחר
גבעת שמואל קלפה מורדי מרדכי 14596 8825 0.00% 0 מועמד נבחר
גבעתיים בן שחר ראובן 44717 16417 79.16% 12995 מועמד נבחר
גבעתיים ארגמן טלי טליה 44717 16417 11.57% 1900 מועמד נבחר
גבעתיים פומרנץ יורם 44717 16417 9.27% 1522 מועמד נבחר
גדרה גמליאל יואל 11751 7190 53.69% 3860 מועמד נבחר
גדרה בן נון ירון יצחק 11751 7190 36.01% 2589 מועמד נבחר
גדרה גפני יוסף 11751 7190 10.31% 741 מועמד נבחר
גן יבנה דרור אהרון 11351 6402 65.28% 4179 מועמד נבחר
גן יבנה לאופר שושנה 11351 6402 21.38% 1369 מועמד נבחר
גן יבנה חמו מרדכי 11351 6402 7.67% 491 מועמד נבחר
גן יבנה רביב מאיר 11351 6402 5.67% 363 מועמד נבחר
גני תקווה לוין אבישי 9953 6036 63.19% 3814 מועמד נבחר
גני תקווה בן דקון דורון 9953 6036 21.42% 1293 מועמד נבחר
גני תקווה אלבז אביחי 9953 6036 10.22% 617 מועמד נבחר
גני תקווה פינטו מלי 9953 6036 5.17% 312 מועמד נבחר
דייר חנא ח’טיב רג’א 5592 5198 51.27% 2665 מועמד נבחר
דייר חנא חוסיין סמיר 5592 5198 44.48% 2312 מועמד נבחר
דייר חנא ח’טיב ח’ליל 5592 5198 4.25% 221 מועמד נבחר
דימונה כהן מאיר 27417 15858 61.00% 9674 מועמד נבחר
דימונה פרץ נסים 27417 15858 24.97% 3960 מועמד נבחר
דימונה ביטון בנימין 27417 15858 14.02% 2224 מועמד נבחר
הוד השרון אדיב חי 34803 18223 53.00% 9658 מועמד נבחר
הוד השרון רוזן יואב 34803 18223 24.63% 4488 מועמד נבחר
הוד השרון שאבי חיים 34803 18223 12.39% 2257 מועמד נבחר
הוד השרון ארז משה 34803 18223 6.20% 1129 מועמד נבחר
הוד השרון לוי יואב 34803 18223 3.79% 691 מועמד נבחר
הר אדר כהן אבירם 2067 1446 60.44% 874 מועמד נבחר
הר אדר קנפו ענת 2067 1446 35.27% 510 מועמד נבחר
הר אדר הדר אורי 2067 1446 4.29% 62 מועמד נבחר
הרצליה גרמן יעל 77734 29973 62.87% 18843 מועמד נבחר
הרצליה עולמי ירון 77734 29973 15.08% 4519 מועמד נבחר
הרצליה סעדיה שמואל 77734 29973 11.90% 3566 מועמד נבחר
הרצליה פארן ראובן 77734 29973 6.36% 1906 מועמד נבחר
הרצליה לוי יצחק 77734 29973 3.80% 1139 מועמד נבחר
הרצליה שישיצקי יצחק מאיר 77734 29973 0.00% 0 מועמד נבחר
הרצליה ניסנוב עמיחי 77734 29973 0.00% 0 מועמד נבחר

זכרון יעקב אבוטבול אלי 12816 5283 100.00% 5283 מועמד נבחר

זרזיר הייב חסן 3836 3164 50.57% 1600 מועמד נבחר
זרזיר גריפאת עאדל 3836 3164 49.43% 1564 מועמד נבחר
זרזיר גריפאת סאלח 3836 3164 0.00% 0 מועמד נבחר
זרזיר מזאריב קייס 3836 3164 0.00% 0 מועמד נבחר

חדרה אביטן חיים 65823 30434 65.29% 19869 מועמד נבחר
חדרה גנדלמן צביקה צבי 65823 30434 31.74% 9661 מועמד נבחר
חדרה בן דוד סדי 65823 30434 2.10% 638 מועמד נבחר
חדרה שטיין יעקב 65823 30434 0.87% 266 מועמד נבחר
חדרה יחזקאלי חדוה 65823 30434 0.00% 0 מועמד נבחר

חולון ששון מוטי 153661 55344 74.00% 40956 מועמד נבחר
חולון חרש יעקב 153661 55344 26.00% 14388 מועמד נבחר
חורה אלנבארי מוחמד 4604 3877 63.58% 2465 מועמד נבחר
חורה אבו אלקיעאן סאלם 4604 3877 26.98% 1046 מועמד נבחר
חורה אל עטאונה טלאל 4604 3877 9.44% 366 מועמד נבחר
חורפיש פארס סאלח 3546 3089 50.92% 1573 מועמד נבחר
חורפיש עאמר מג’יד 3546 3089 46.75% 1444 מועמד נבחר
חורפיש בדר טליע 3546 3089 2.33% 72 מועמד נבחר
חורפיש שנאן חסן 3546 3089 0.00% 0 מועמד נבחר

חיפה יהב יונה 243975 86108 46.8% 40312
חיפה בורובסקי יעקב 243975 86108 37.3% 32131
חיפה סביון ישראל יעקב 243975 86108 4.0% 3458
חיפה לוי רמי 243975 86108 3.6% 3123
חיפה חמיס ווליד 243975 86108 3.3% 2799
חיפה גלבהרט שמואל 243975 86108 2.9% 2539
חיפה לזרב בוריס 243975 86108 2.0% 1745
חיפה גלבוע שלמה 243975 86108 0.00% 0
חיפה קולס אליעזר 243975 86108 0.00% 0

חצור הגלילית סויסה שמעון 6651 4649 50.61% 2353 מועמד נבחר
חצור הגלילית כמיסה רז שאול 6651 4649 49.39% 2296 מועמד נבחר
חצור הגלילית צווה הרצל חיים 6651 4649 0.00% 0 מועמד נבחר
טבריה עובד זהר 33221 18163 46.36% 8421 מועמד נבחר
טבריה בן דוד יוסף 33221 18163 34.59% 6282 מועמד נבחר
טבריה ללוש דרור 33221 18163 12.49% 2269 מועמד נבחר
טבריה דדון נסים מקסים 33221 18163 4.89% 888 מועמד נבחר
טבריה אדוני מיכאל 33221 18163 1.67% 303 מועמד נבחר
טירה עבד אל חי מאמון 14304 12308 53.15% 6542 מועמד נבחר
טירה קאסם חליל 14304 12308 38.02% 4679 מועמד נבחר
טירה מנצור מוחמד 14304 12308 8.83% 1087 מועמד נבחר
טירת כרמל טל אריה 16057 9889 41.57% 4111 מועמד נבחר
טירת כרמל פרג’ון אריה מצליח 16057 9889 41.30% 4084 מועמד נבחר
טירת כרמל שחר דוד 16057 9889 6.38% 631 מועמד נבחר
טירת כרמל מריומה ברוך 16057 9889 4.76% 471 מועמד נבחר
טירת כרמל אברהם פריד 16057 9889 3.69% 365 מועמד נבחר
טירת כרמל הזז אנדרי 16057 9889 2.30% 227 מועמד נבחר
טמרה אבו רומי מוסא 17069 9354 37.75% 3531 סבב שני
טמרה אבו אל היג’א עאדל 17069 9354 36.38% 3403 סבב שני
טמרה דיאב חוסאם 17069 9354 19.20% 1796 סבב שני
טמרה חג’אזי אחמד 17069 9354 6.67% 624 סבב שני
טמרה שמא מוחמד 17069 9354 0.00% 0 סבב שני
טמרה חג’אזי מוחמד 17069 9354 0.00% 0 סבב שני
טמרה אבו אל היג’א קאסם 17069 9354 0.00% 0 סבב שני
טמרה דיאב סוהייל 17069 9354 0.00% 0 סבב שני
יאנוח-ג’ת חאסבאני מעדא 3434 0 0.00% 0
יאנוח-ג’ת סיף והיב 3434 0 0.00% 0
יבנאל כהן רוני 2097 1691 58.43% 988 מועמד נבחר
יבנאל קוסטיצקי אביק אברהם 2097 1691 38.26% 647 מועמד נבחר
יבנאל קריטי ארז 2097 1691 3.31% 56 מועמד נבחר
יבנה גוב ארי צבי 25680 14056 34.13% 4798 סבב שני
יבנה בן הרוש מאיר 25680 14056 21.78% 3062 סבב שני
יבנה ארנפרוינד כהן רונית 25680 14056 18.63% 2618 סבב שני
יבנה אשל יצחק 25680 14056 18.40% 2587 סבב שני
יבנה ויצמן אהוד 25680 14056 7.05% 991 סבב שני
יבנה שיטרית אליהו 25680 14056 0.00% 0 סבב שני
יהוד-מונוסון בן דוד יוסף 20899 12258 51.88% 6360 מועמד נבחר
יהוד-מונוסון סעד אמנון דוד 20899 12258 22.21% 2722 מועמד נבחר
יהוד-מונוסון בן אסולי אוריאל 20899 12258 20.12% 2466 מועמד נבחר
יהוד-מונוסון מאיר עוזי 20899 12258 5.79% 710 מועמד נבחר
יפיע כנאנה עימראן 10048 7513 33.20% 2494 סבב שני
יפיע עבאס סאהר 10048 7513 28.14% 2114 סבב שני
יפיע עלי סאלח סאלח 10048 7513 21.75% 1634 סבב שני
יפיע כילאני ראגב 10048 7513 11.94% 897 סבב שני
יפיע מסעד ג’ואן 10048 7513 4.98% 374 סבב שני

יקנעם עילית אלפסי סימון 13824 7828 63.18% 4946 מועמד נבחר
יקנעם עילית מגנר יורי 13824 7828 14.12% 1105 מועמד נבחר
יקנעם עילית קרובי עמירם ארמו 13824 7828 11.66% 913 מועמד נבחר
יקנעם עילית דקל יצחק צחי 13824 7828 11.04% 864 מועמד נבחר

ירושלים ברקת ניר 527672 214737 52.44% 112604 מועמד נבחר
ירושלים פרוש מאיר 527672 214737 43.43% 93257 מועמד נבחר
ירושלים גאידמק ארקדי 527672 214737 3.63% 7789 מועמד נבחר
ירושלים בירון דן 527672 214737 0.51% 1087 מועמד נבחר
כאבול טאהא נביל 5982 5451 17.15% 935 סבב שני
כאבול בוקאעי חסן 5982 5451 16.38% 893 סבב שני
כאבול עכריה נזיה 5982 5451 16.13% 879 סבב שני
כאבול אשקר ריאד 5982 5451 14.91% 813 סבב שני
כאבול ריאן מוחמד 5982 5451 13.08% 713 סבב שני
כאבול היבי עלי 5982 5451 12.31% 671 סבב שני
כאבול ריאן עלי 5982 5451 9.67% 527 סבב שני
כאבול בוקאעי סברי 5982 5451 0.37% 20 סבב שני
כאוכב אבו אל-היג’א חג’וג’ נואף 1952 1698 52.30% 888 מועמד נבחר
כאוכב אבו אל-היג’א חאג’ מוחמד אחמד 1952 1698 47.70% 810 מועמד נבחר
כאוכב אבו אל-היג’א אבו אל היג’א ח’אלד 1952 1698 0.00% 0 מועמד נבחר
כאוכב אבו אל-היג’א עודה עלי 1952 1698 0.00% 0 מועמד נבחר
כוכב יאיר ממן יעקב 7782 4472 40.05% 1791 מועמד נבחר
כוכב יאיר סער רפי 7782 4472 24.02% 1074 מועמד נבחר
כוכב יאיר פילוסוף יעקב 7782 4472 14.62% 654 מועמד נבחר
כוכב יאיר שוברט ענת 7782 4472 11.00% 492 מועמד נבחר
כוכב יאיר מנצור אביבה יעל 7782 4472 10.31% 461 מועמד נבחר
כסיפה אבו רביעה סאלם 5517 4644 54.29% 2521 מועמד נבחר
כסיפה אבו חמיד סלימאן 5517 4644 45.71% 2123 מועמד נבחר
כסיפה נסאסרה עבד אל עזיז 5517 4644 0.00% 0 מועמד נבחר
כסיפה אלזברגה צאלח 5517 4644 0.00% 0 מועמד נבחר
כסיפה אלעמור אבראהים 5517 4644 0.00% 0 מועמד נבחר
כעביה-טבאש-חג’אג’רה כעביה זידאן 2635 2384 56.08% 1337 מועמד נבחר
כעביה-טבאש-חג’אג’רה טבאש יאסר 2635 2384 43.92% 1047 מועמד נבחר
כפר ברא עאסי סלימאן 1516 1430 34.20% 489 סבב שני
כפר ברא עאסי מחמוד 1516 1430 27.13% 388 סבב שני
כפר ברא ריאן עסאף 1516 1430 19.93% 285 סבב שני
כפר ברא עאסי איוב 1516 1430 18.74% 268 סבב שני
כפר ורדים יחיאלי סיון 4326 2675 43.78% 1171 מועמד נבחר
כפר ורדים חן חנן 4326 2675 27.29% 730 מועמד נבחר
כפר ורדים נוריאל עודד 4326 2675 23.25% 622 מועמד נבחר
כפר ורדים בן עמרם ששון 4326 2675 5.68% 152 מועמד נבחר
כפר יאסיף תומא עוני 6355 5420 51.22% 2776 מועמד נבחר
כפר יאסיף ח’ורי עבדאללה 6355 5420 44.02% 2386 מועמד נבחר
כפר יאסיף חאג’ איאד 6355 5420 4.76% 258 מועמד נבחר
כפר יאסיף דאוד סמואיל 6355 5420 0.00% 0 מועמד נבחר
כפר יונה ברעם אבישי 11021 0 0.00% 0
כפר יונה דרעי אפרים-אפי 11021 0 0.00% 0
כפר יונה רוזן ישראלה 11021 0 0.00% 0
כפר יונה שלום עופר 11021 0 0.00% 0
כפר כמא נאש מימת 2133 1794 17.22% 309 סבב שני
כפר כמא בקיר חסן נסים 2133 1794 15.61% 280 סבב שני
כפר כמא תחאוכה יצחק ואזרמס 2133 1794 15.05% 270 סבב שני
כפר כמא שנאס אבזאק נהאד 2133 1794 10.70% 192 סבב שני
כפר כמא נבסו מוניר 2133 1794 9.98% 179 סבב שני
כפר כמא לאוז יעקוב 2133 1794 8.97% 161 סבב שני
כפר כמא אבגאנה ממדוח 2133 1794 8.64% 155 סבב שני
כפר כמא תחאוכה בסם 2133 1794 7.53% 135 סבב שני
כפר כמא נאש אזוף יחיא 2133 1794 6.30% 113 סבב שני
כפר סבא כברה בנימין 70871 0 0.00% 0
כפר סבא בן חמו יהודה 70871 0 0.00% 0
כפר קאסם סרסור נאדר 10674 9960 39.79% 3963 סבב שני
כפר קאסם עיסא עבד אל והאב 10674 9960 32.56% 3243 סבב שני
כפר קאסם טאהא ווליד 10674 9960 27.65% 2754 סבב שני
כפר קרע מסארוה נזיה 9497 8213 18.11% 1487 סבב שני
כפר קרע יחייה זוהיר 9497 8213 17.51% 1438 סבב שני
כפר קרע מסאלחה נואף 9497 8213 17.44% 1432 סבב שני
כפר קרע עתאמנה גסאן 9497 8213 16.49% 1354 סבב שני
כפר קרע עסלי מסעוד 9497 8213 12.87% 1057 סבב שני
כפר קרע מסארוה גאנם 9497 8213 9.90% 813 סבב שני
כפר קרע זחאלקה נדיר 9497 8213 7.14% 586 סבב שני
כפר קרע יחיה מחמד 9497 8213 0.56% 46 סבב שני
כפר שמריהו אלוני דרור 0 0.00% 0
כפר תבור דולה יוסף 2090 1427 68.89% 983 מועמד נבחר
כפר תבור ארבל שמשון 2090 1427 29.43% 420 מועמד נבחר
כפר תבור כהן משה יעקב 2090 1427 1.68% 24 מועמד נבחר
כרמיאל אלדר עדי 39859 20224 57.67% 11663 מועמד נבחר
כרמיאל פיימן גרינברג רינה 39859 20224 42.33% 8561 מועמד נבחר
להבים לוי אליהו 4212 2717 55.06% 1496 מועמד נבחר
להבים בנדט אלון משה 4212 2717 29.70% 807 מועמד נבחר
להבים שנחה יעקב 4212 2717 15.24% 414 מועמד נבחר
לקיה אלסאנע ח’אלד 4629 4117 31.55% 1299 סבב שני
לקיה אלאסד אחמד 4629 4117 22.69% 934 סבב שני
לקיה אבו עאיש סאלם 4629 4117 22.01% 906 סבב שני
לקיה אבו מחארב אברהים 4629 4117 19.02% 783 סבב שני
לקיה אלאסד עלי 4629 4117 4.74% 195 סבב שני
מבשרת ציון שמם אריה 18771 9233 42.06% 3883 מועמד נבחר
מבשרת ציון שמעון יורם 18771 9233 38.98% 3599 מועמד נבחר
מבשרת ציון אילון חיים 18771 9233 18.96% 1751 מועמד נבחר
מגאר גאנם פריד 12272 9538 30.16% 2877 סבב שני
מגאר הזימה מהנא 12272 9538 21.62% 2062 סבב שני
מגאר דגש זיאד 12272 9538 18.79% 1792 סבב שני
מגאר גאנם מופיד 12272 9538 14.37% 1371 סבב שני
מגאר בלעוס זיאד 12272 9538 11.76% 1122 סבב שני
מגאר סרחאן נאזם 12272 9538 3.29% 314 סבב שני
מגדל העמק ברדה אליהו 20195 11869 64.11% 7609 מועמד נבחר
מגדל העמק גלם עמוס 20195 11869 35.89% 4260 מועמד נבחר
מגדל העמק זגורי אברהם נסים 20195 11869 0.00% 0 מועמד נבחר
מודיעין-מכבים-רעות ביבס חיים 42964 22623 41.83% 9464 מועמד נבחר
מודיעין-מכבים-רעות מרחב אמנון 42964 22623 36.94% 8356 מועמד נבחר
מודיעין-מכבים-רעות צדוק יגאל 42964 22623 10.74% 2429 מועמד נבחר
מודיעין-מכבים-רעות וינרב אלכס 42964 22623 6.26% 1417 מועמד נבחר
מודיעין-מכבים-רעות שולדנפרי דורון 42964 22623 4.23% 957 מועמד נבחר
מודיעין עילית גוטרמן יעקב אשר 0 0.00% 0
מזכרת בתיה דהן מאיר 6855 4567 54.28% 2479 מועמד נבחר
מזכרת בתיה סויסה רפי 6855 4567 38.84% 1774 מועמד נבחר
מזכרת בתיה חגבי אבינועם 6855 4567 6.88% 314 מועמד נבחר
מזרעה עווד קאסם 2337 2140 47.24% 1011 מועמד נבחר
מזרעה אסלאן נעים 2337 2140 29.86% 639 מועמד נבחר
מזרעה סעד דין גאלב 2337 2140 21.03% 450 מועמד נבחר
מזרעה עווד נימר 2337 2140 1.87% 40 מועמד נבחר
מטולה כץ יעקב 1257 832 36.30% 302 סבב שני
מטולה בוקר הרצל 1257 832 25.48% 212 סבב שני
מטולה מלצר ראובן עמיר 1257 832 24.88% 207 סבב שני
מטולה מעוז כפיר 1257 832 13.34% 111 סבב שני
מיתר בן גירא אבנר 5134 3310 48.55% 1607 מועמד נבחר
מיתר כהן סלומון 5134 3310 32.69% 1082 מועמד נבחר
מיתר מזוז שמעון 5134 3310 18.76% 621 מועמד נבחר
מעיליא עראף איליא 2169 1804 41.96% 757 מועמד נבחר
מעיליא עראף חאתם 2169 1804 37.92% 684 מועמד נבחר
מעיליא דחבור חובאללה 2169 1804 20.12% 363 מועמד נבחר
מעיליא עבד רוני 2169 1804 0.00% 0 מועמד נבחר
מעיליא עראף בסאם 2169 1804 0.00% 0 מועמד נבחר
מעיליא עסאף פיטר 2169 1804 0.00% 0 מועמד נבחר
מעיליא ליוס אנטון 2169 1804 0.00% 0 מועמד נבחר
מעיליא קסיס ג’ורג’ 2169 1804 0.00% 0 מועמד נבחר
מעלה אדומים כשריאל בני בנימין 23397 13249 71.30% 9447 מועמד נבחר
מעלה אדומים בן חור רפאל 23397 13249 28.70% 3802 מועמד נבחר
מעלות-תרשיחא בוחבוט שלמה 17082 9859 62.64% 6176 מועמד נבחר
מעלות-תרשיחא לסרי ליאור 17082 9859 37.36% 3683 מועמד נבחר
מצפה רמון שושן פלורה 3577 2474 50.40% 1247 מועמד נבחר
מצפה רמון זרגרי יצחק 3577 2474 49.60% 1227 מועמד נבחר
משהד חסן מוחמד 4149 3684 28.72% 1058 סבב שני
משהד סלימאן וג’יה 4149 3684 23.81% 877 סבב שני
משהד מרעי מוחמד 4149 3684 17.97% 662 סבב שני
משהד שחאדה עבד אלרחמאן 4149 3684 17.64% 650 סבב שני
משהד סלימאן חוסיין 4149 3684 8.93% 329 סבב שני
משהד מרעי ניג’ם 4149 3684 2.25% 83 סבב שני
משהד ערפאת מוחמד 4149 3684 0.68% 25 סבב שני
נהריה סבג ז’קי 45197 23619 55.14% 13023 מועמד נבחר
נהריה שמואלי אשר 45197 23619 28.17% 6653 מועמד נבחר
נהריה שלוש אושרי 45197 23619 8.23% 1943 מועמד נבחר
נהריה משה דורון 45197 23619 6.57% 1552 מועמד נבחר
נהריה שרעבי חיים 45197 23619 1.90% 448 מועמד נבחר
נס ציונה שבו יוסף 25763 12459 100.00% 12459 מועמד נבחר
נצרת ג’ראיסי ראמז 48905 34416 53.84% 18531 מועמד נבחר
נצרת זועבי אחמד 48905 34416 46.16% 15885 מועמד נבחר
נצרת עילית גפסו שמעון 40825 20783 52.74% 10961 מועמד נבחר
נצרת עילית פלוט רונן 40825 20783 42.72% 8878 מועמד נבחר
נצרת עילית בלגר גבריאל ולטר 40825 20783 3.03% 629 מועמד נבחר
נצרת עילית ממן אברהם 40825 20783 1.52% 315 מועמד נבחר
נשר עמר דוד 18272 8578 64.62% 5543 מועמד נבחר
נשר בינמו אברהם מכלוף 18272 8578 35.38% 3035 מועמד נבחר
נתיבות זוהר יחיאל 16984 13113 52.75% 6917 מועמד נבחר
נתיבות מסיקה אייל נסים 16984 13113 47.25% 6196 מועמד נבחר
נתניה פיירברג איכר מרים 156199 62100 80.8% 50167
נתניה לוי קובי 156199 62100 11.5% 7145
נתניה פרידריך חיים זאב 156199 62100 4.1% 2571
נתניה מימון ראובן 156199 62100 3.6% 2217
סאג’ור חמוד ג’בר 2313 547 29.43% 161 סבב שני
סאג’ור אבראהים סלימאן 2313 547 23.77% 130 סבב שני
סאג’ור חסן ח’דר 2313 547 13.89% 76 סבב שני
סאג’ור אבראהים נאיף 2313 547 12.43% 68 סבב שני
סאג’ור אבראהים פרג’ 2313 547 10.79% 59 סבב שני
סאג’ור עווידה חמד 2313 547 4.75% 26 סבב שני
סאג’ור גאנם חסון 2313 547 4.57% 25 סבב שני
סאג’ור מוסטפא נהאד 2313 547 0.37% 2 סבב שני
סאג’ור עוידה נוהאד 2313 547 0.00% 0 סבב שני
סאג’ור דאהר כאיד 2313 547 0.00% 0 סבב שני
סביון ליפץ מושיק 3329 1930 75.03% 1448 מועמד נבחר
סביון היימן ולטר אהרונה 3329 1930 24.97% 482 מועמד נבחר
סח’נין גנאים מאזן 15998 14682 59.13% 8682 מועמד נבחר
סח’נין בשיר מוחמד 15998 14682 40.87% 6000 מועמד נבחר
ע’ג’ר פתאלי אחמד 0 0.00% 0
עומר בדש פיני פנחס מאיר 5901 3800 54.37% 2066 מועמד נבחר
עומר אברהם עדי 5901 3800 38.74% 1472 מועמד נבחר
עומר רז אשר 5901 3800 6.89% 262 מועמד נבחר
עיילבון מטר ג’יריס 3317 2936 51.94% 1525 מועמד נבחר
עיילבון אבו זייד סמיר 3317 2936 48.06% 1411 מועמד נבחר
עילוט עלי חסן 3786 3200 59.44% 1902 מועמד נבחר
עילוט אבו ראס נאדר 3786 3200 40.56% 1298 מועמד נבחר
עין מאהל חביבאללה אחמד 6556 5891 45.58% 2685 מועמד נבחר
עין מאהל אבו ליל מחמוד 6556 5891 24.10% 1420 מועמד נבחר
עין מאהל אבו ליל ח’אלד 6556 5891 17.26% 1017 מועמד נבחר
עין מאהל אבו ליל פדל 6556 5891 12.43% 732 מועמד נבחר
עין מאהל אבו ליל ג’מאל 6556 5891 0.63% 37 מועמד נבחר
עין מאהל ח’טיב ח’אלד 6556 5891 0.00% 0 מועמד נבחר
עין מאהל אבו ליל עבדאללה 6556 5891 0.00% 0 מועמד נבחר
עכו לנקרי שמעון 39901 22867 64.02% 14640 מועמד נבחר
עכו עודה אחמד 39901 22867 12.79% 2925 מועמד נבחר
עכו מיכאלי נחמיה שירין 39901 22867 12.28% 2809 מועמד נבחר
עכו סיטבון אלי אליהו 39901 22867 10.90% 2493 מועמד נבחר
עכו לזר מאיר 39901 22867 0.00% 0 מועמד נבחר
עמנואל גרשי עזרא 1770 1351 57.07% 771 מועמד נבחר
עמנואל מלוב אפרים 1770 1351 42.93% 580 מועמד נבחר
עמנואל חריר ינון 1770 1351 0.00% 0 מועמד נבחר
עמנואל טובול אלדד מרדכי 1770 1351 0.00% 0 מועמד נבחר
עמנואל בן שמעון אברהם יהודה 1770 1351 0.00% 0 מועמד נבחר
עמנואל מעטוף אבנר 1770 1351 0.00% 0 מועמד נבחר
עפולה אלקבץ אבי אברהם 33401 18741 56.00% 10495 מועמד נבחר
עפולה מירון יצחק 33401 18741 41.67% 7809 מועמד נבחר
עפולה פורת גדעון 33401 18741 2.33% 437 מועמד נבחר
עפולה לוי אבי חנניה 33401 18741 0.00% 0 מועמד נבחר
עראבה עאסלה עלי 12082 10449 30.67% 3205 סבב שני
עראבה ואכד עומר 12082 10449 27.92% 2917 סבב שני
עראבה עאסלה מוסא 12082 10449 12.80% 1337 סבב שני
עראבה נסאר אחמד 12082 10449 9.71% 1015 סבב שני
עראבה אחמד אחמד 12082 10449 9.49% 992 סבב שני
עראבה בדארנה סאלח 12082 10449 9.41% 983 סבב שני

פוריידיס מרעי יונס 6642 5871 48.99% 2876 מועמד נבחר
פוריידיס שוקרי מוחמד 6642 5871 23.03% 1352 מועמד נבחר
פוריידיס אל חליל נעים 6642 5871 12.18% 715 מועמד נבחר
פוריידיס בריה אחמד 6642 5871 11.24% 660 מועמד נבחר
פוריידיס חאמד הילאל 6642 5871 4.56% 268 מועמד נבחר

פסוטה עאסי ודיע 2255 1906 53.57% 1021 מועמד נבחר
פסוטה עאסי נזיה 2255 1906 46.43% 885 מועמד נבחר
פסוטה אשקר ויקטור 2255 1906 0.00% 0 מועמד נבחר
פסוטה דכוור מוסא 2255 1906 0.00% 0 מועמד נבחר
פסוטה ח’ורי ג’יריס 2255 1906 0.00% 0 מועמד נבחר
פסוטה עאסי אמין 2255 1906 0.00% 0 מועמד נבחר
פסוטה שהלא חאתם 2255 1906 0.00% 0 מועמד נבחר
פקיעין (בוקייעה) ח’יר נסראללה 3583 3106 50.48% 1568 מועמד נבחר
פקיעין (בוקייעה) פארס אניס 3583 3106 49.52% 1538 מועמד נבחר

פרדס חנה-כרכור געש חיים-דוד 23255 10319 61.18% 6313 מועמד נבחר
פרדס חנה-כרכור בר כוכבא אלדד 23255 10319 17.45% 1801 מועמד נבחר
פרדס חנה-כרכור קעטבי יואב 23255 10319 14.08% 1453 מועמד נבחר
פרדס חנה-כרכור עמנואל מצליח 23255 10319 7.29% 752 מועמד נבחר

פרדסיה ימיני יצחק 4585 2648 49.77% 1318 מועמד נבחר
פרדסיה רחום דוד 4585 2648 24.32% 644 מועמד נבחר
פרדסיה גיל יוחנן 4585 2648 13.63% 361 מועמד נבחר
פרדסיה טייב שולמית 4585 2648 6.84% 181 מועמד נבחר
פרדסיה בן אהרון גדעון 4585 2648 5.44% 144 מועמד נבחר
פתח תקווה אוחיון יצחק 159421 72278 55.44% 40069 מועמד נבחר
פתח תקווה אהד אורי 159421 72278 29.04% 20992 מועמד נבחר
פתח תקווה בורשבסקי גנאדי 159421 72278 8.45% 6108 מועמד נבחר
פתח תקווה בשארי חיים 159421 72278 3.84% 2773 מועמד נבחר
פתח תקווה כהן חיים רונן 159421 72278 3.23% 2336 מועמד נבחר
צפת שוחט אילן 20870 4012 31.1% 1247 n
צפת אוחנה שוקי 20870 4012 24.4% 979
צפת המאירי עודד 20870 4012 16.1% 646
צפת מימון ישי 20870 4012 16.0% 641
צפת שטרן יצחק 20870 4012 12.4% 499
קדימה-צורן גולברי יצחק 10936 7035 36.56% 2572 סבב שני
קדימה-צורן קולמן אבי 10936 7035 18.12% 1275 סבב שני
קדימה-צורן רבינוביץ מנחם 10936 7035 16.92% 1190 סבב שני
קדימה-צורן אקרמן מיכאל מיקי 10936 7035 16.38% 1152 סבב שני
קדימה-צורן יצחקי ישי 10936 7035 9.59% 675 סבב שני
קדימה-צורן ענבי יצחק 10936 7035 2.43% 171 סבב שני
קלנסווה חדיגה מחמוד 10407 8759 29.00% 2540 סבב שני
קלנסווה סלאמה עבד אל באסט 10407 8759 28.36% 2484 סבב שני
קלנסווה גמל עבד אל כרים 10407 8759 21.67% 1898 סבב שני
קלנסווה נאטור אוסאמה 10407 8759 16.10% 1410 סבב שני
קלנסווה תכרורי יוסף 10407 8759 3.94% 345 סבב שני
קלנסווה תאיה ג’מאל 10407 8759 0.94% 82 סבב שני
קלנסווה מתאני עבד אל עזיז 10407 8759 0.00% 0 סבב שני
קלנסווה קשקוש זוהיר 10407 8759 0.00% 0 סבב שני
קצרין בר לב שמואל סמי 5516 2436 72.91% 1776 מועמד נבחר
קצרין מעוז אליהו גרשון 5516 2436 27.09% 660 מועמד נבחר
קרית אונו נשרי יוסף צבי יוסי 23872 13319 29.29% 3901 סבב שני
קרית אונו גל ישראל 23872 13319 21.55% 2870 סבב שני
קרית אונו כחלון עמוס 23872 13319 17.42% 2320 סבב שני
קרית אונו סבו יעקב 23872 13319 17.26% 2299 סבב שני
קרית אונו ציזר איציק 23872 13319 14.48% 1929 סבב שני
קרית ארבע לוינגר יצחק מלאכי 4131 2637 49.60% 1308 מועמד נבחר
קרית ארבע שרביט יעקב מאיר 4131 2637 32.39% 854 מועמד נבחר
קרית ארבע לפיד מאיר ידידיה 4131 2637 12.25% 323 מועמד נבחר
קרית ארבע קרלין שמואל 4131 2637 5.76% 152 מועמד נבחר
קרית אתא פרץ יעקב 43085 23535 55.49% 13060 מועמד נבחר
קרית אתא ראם דוד 43085 23535 27.55% 6483 מועמד נבחר
קרית אתא תורגמן נרדיה ציפי 43085 23535 10.55% 2482 מועמד נבחר
קרית אתא אסולין ציון 43085 23535 3.61% 850 מועמד נבחר
קרית אתא אלזמי מאיר 43085 23535 2.80% 660 מועמד נבחר
קרית אתא איש-לב ג’ילו 43085 23535 0.00% 0 מועמד נבחר
קרית ביאליק דוקורסקי אלי 33640 15923 43.08% 6859 מועמד נבחר
קרית ביאליק ורטהיים רפי 33640 15923 19.68% 3133 מועמד נבחר
קרית ביאליק בן גלים גבריאל 33640 15923 11.36% 1809 מועמד נבחר
קרית ביאליק דואק יוסי 33640 15923 9.56% 1522 מועמד נבחר
קרית ביאליק ברקאי צביקה 33640 15923 8.96% 1426 מועמד נבחר
קרית ביאליק זיו ענת 33640 15923 6.31% 1004 מועמד נבחר
קרית ביאליק זק אורה 33640 15923 1.07% 170 מועמד נבחר
קרית גת בן דויד יפה 38481 0 0.00% 0
קרית גת אדרי אברהם אליהו 38481 0 0.00% 0
קרית גת דהרי אבירם 38481 0 0.00% 0
קרית גת שלום חיים 38481 0 0.00% 0
קרית גת ארז אלברט 38481 0 0.00% 0
קרית טבעון אריאלי דוד 12629 6193 44.29% 2743 מועמד נבחר
קרית טבעון נבות אלון 12629 6193 35.48% 2197 מועמד נבחר
קרית טבעון מושיץ שלמה 12629 6193 20.23% 1253 מועמד נבחר
קרית ים סיסו שמואל 35960 15891 84.06% 13358 מועמד נבחר
קרית ים סיסו אלון משה 35960 15891 15.94% 2533 מועמד נבחר
קרית מוצקין צורי חיים 35120 16368 81.79% 13387 מועמד נבחר
קרית מוצקין רוטמן אברהם 35120 16368 15.63% 2558 מועמד נבחר
קרית מוצקין בן עמי רונית 35120 16368 2.58% 423 מועמד נבחר
קרית מוצקין בן ארצי מוטי 35120 16368 0.00% 0 מועמד נבחר
קרית מלאכי מלכה מוטי מרדכי 15568 8300 81.55% 6769 מועמד נבחר
קרית מלאכי ויצמן נדב 15568 8300 18.45% 1531 מועמד נבחר
קרית עקרון חדד אריק 7539 4994 50.56% 2525 מועמד נבחר
קרית עקרון דנין יחזקאל חזי 7539 4994 36.24% 1810 מועמד נבחר
קרית עקרון עוקבי אשר 7539 4994 7.23% 361 מועמד נבחר
קרית עקרון רידי יוסי 7539 4994 5.97% 298 מועמד נבחר
קרית שמונה מלכה ניסים 18462 10917 26.88% 2935 סבב שני
קרית שמונה בן ציון יעקב בנצי 18462 10917 15.86% 1731 סבב שני
קרית שמונה שאשא ביטון יפעת 18462 10917 15.50% 1692 סבב שני
קרית שמונה מלול סמואל 18462 10917 10.62% 1159 סבב שני
קרית שמונה סריוגין ליובוב אהובה 18462 10917 8.08% 882 סבב שני
קרית שמונה קמרי שמעון 18462 10917 7.74% 845 סבב שני
קרית שמונה שיק דוד דודו 18462 10917 7.44% 812 סבב שני
קרית שמונה ביטון שמעון 18462 10917 4.88% 533 סבב שני
קרית שמונה ממן אברהם 18462 10917 3.00% 328 סבב שני
קרני שומרון בן ארי הרצל 4690 3189 42.43% 1353 מועמד נבחר
קרני שומרון להב יגאל חי 4690 3189 34.59% 1103 מועמד נבחר
קרני שומרון דנציגר יוסף 4690 3189 22.99% 733 מועמד נבחר
ראמה גזאוי עפיף 5517 3687 62.57% 2307 מועמד נבחר
ראמה פארס אכרם 5517 3687 37.43% 1380 מועמד נבחר
ראש העין סיני משה 26786 16184 55.18% 8931 מועמד נבחר
ראש העין יצחק מתי מתניה 26786 16184 18.47% 2989 מועמד נבחר
ראש העין סלע שרה שרי 26786 16184 12.85% 2079 מועמד נבחר
ראש העין מלמד מיכאל 26786 16184 12.33% 1996 מועמד נבחר
ראש העין דראב שלום 26786 16184 1.17% 189 מועמד נבחר
ראש פינה רסקי אביהוד 2039 1226 85.15% 1044 מועמד נבחר
ראש פינה לרט דוד 2039 1226 14.85% 182 מועמד נבחר
ראשון לציון צור דב 187665 78700 52.28% 41143 מועמד נבחר
ראשון לציון ניצן מאיר 187665 78700 47.72% 37557 מועמד נבחר
רהט אבו צהבאן פאיז 20570 18374 36.49% 6704 סבב שני
רהט אלקרינאוי טלאל 20570 18374 33.48% 6152 סבב שני
רהט הזייל עאמר 20570 18374 17.46% 3209 סבב שני
רהט אבו זאייד יוסף 20570 18374 12.57% 2309 סבב שני
רהט אבו זעילה יוסף 20570 18374 0.00% 0 סבב שני
רחובות אשד הראל 90393 0 0.00% 0
רחובות סלנט עזי 90393 0 0.00% 0
רחובות ירון אמיר 90393 0 0.00% 0
רחובות וויינברגר חנניה ליפא 90393 0 0.00% 0
רחובות פורר יהושוע שוקי 90393 0 0.00% 0
רחובות ליבוביץ אילן 90393 0 0.00% 0
רחובות קהלני שמעון 90393 0 0.00% 0
ריינה בסול עדנאן 8946 7200 60.82% 4379 מועמד נבחר
ריינה טאטור ח’אלד 8946 7200 39.18% 2821 מועמד נבחר
רכסים כהן דן 4682 3392 79.98% 2713 מועמד נבחר
רכסים עמר דוד 4682 3392 20.02% 679 מועמד נבחר
רמלה לביא יואל 49920 24914 60.01% 14950 מועמד נבחר
רמלה וידל מיכאל 49920 24914 39.15% 9753 מועמד נבחר
רמלה סרוסי אבנר 49920 24914 0.85% 211 מועמד נבחר
רמלה אזולאי שלמה 49920 24914 0.00% 0 מועמד נבחר
רמת גן בר צבי 122695 42334 55.85% 23643 מועמד נבחר
רמת גן זינגר ישראל ראול 122695 42334 26.02% 11016 מועמד נבחר
רמת גן מוסרי אלי 122695 42334 9.87% 4177 מועמד נבחר
רמת גן ליליאן אבי 122695 42334 4.96% 2100 מועמד נבחר
רמת גן שירין צבי 122695 42334 3.30% 1398 מועמד נבחר
רמת גן שאמה כרמל 122695 42334 0.00% 0 מועמד נבחר
רמת השרון רוכברגר יצחק 33851 10314 85.95% 8865 מועמד נבחר
רמת השרון גרובר אבירם 33851 10314 8.99% 927 מועמד נבחר
רמת השרון בר אליעזר 33851 10314 5.06% 522 מועמד נבחר
רמת ישי בן אליעזר עופר 4515 2869 37.82% 1085 סבב שני
רמת ישי חבקין יצחק ניר 4515 2869 36.28% 1041 סבב שני
רמת ישי גבריאלי דוד שלמה 4515 2869 25.90% 743 סבב שני
רעננה חופרי נחום 61721 26496 71.14% 18850 מועמד נבחר
רעננה פולישוק בלוך מל 61721 26496 19.73% 5227 מועמד נבחר
רעננה מנגולי משה 61721 26496 9.13% 2419 מועמד נבחר
שבלי - אום אל-גנם שיבלי נעים 3110 1853 47.38% 878 מועמד נבחר
שבלי - אום אל-גנם אסעד עבד אלסלאם 3110 1853 28.33% 525 מועמד נבחר
שבלי - אום אל-גנם סעאידה מוחמד 3110 1853 14.19% 263 מועמד נבחר
שבלי - אום אל-גנם שיבלי נסאר 3110 1853 10.09% 187 מועמד נבחר
שגב-שלום אבו מעמר עאמר 3005 2523 52.16% 1316 מועמד נבחר
שגב-שלום אלחרומי סעיד 3005 2523 47.84% 1207 מועמד נבחר
שדרות בוסקילה דוד 16370 10815 45.10% 4878 מועמד נבחר
שדרות פרץ אחלמה 16370 10815 25.20% 2725 מועמד נבחר
שדרות דוידי אלון 16370 10815 24.26% 2624 מועמד נבחר
שדרות שרה ששון 16370 10815 3.24% 350 מועמד נבחר
שדרות אלעזרה יחיא עמרם 16370 10815 2.20% 238 מועמד נבחר
שוהם ליבנה לובטון גיל 11433 7615 58.12% 4426 מועמד נבחר
שוהם רביד-רבינוביץ דפנה 11433 7615 26.53% 2020 מועמד נבחר
שוהם מזרחי משה 11433 7615 12.87% 980 מועמד נבחר
שוהם הדס פאר נסים 11433 7615 2.48% 189 מועמד נבחר
שלומי נעמן גבריאל-גבי 4605 3305 57.58% 1903 מועמד נבחר
שלומי זיסקינד יגאל 4605 3305 41.00% 1355 מועמד נבחר
שלומי רשף שמשון 4605 3305 1.42% 47 מועמד נבחר
שעב בוקאעי מחמוד 3652 3371 48.09% 1621 מועמד נבחר
שעב שחיבר פייסל 3652 3371 47.76% 1610 מועמד נבחר
שעב עזאיזה אחמד 3652 3371 4.15% 140 מועמד נבחר
שעב ח’ואלד עלי 3652 3371 0.00% 0 מועמד נבחר
שפרעם ענבתאוי אמין 22369 18027 35.00% 6310 סבב שני
שפרעם ח’אזם נאהד 22369 18027 34.13% 6152 סבב שני
שפרעם יאסין עורסאן 22369 18027 30.87% 5565 סבב שני
תל אביב - יפו חולדאי רון 399696 130189 50.69% 65993 מועמד נבחר
תל אביב - יפו חנין דב-בוריס 399696 130189 34.32% 44677 מועמד נבחר
תל אביב - יפו שחור אורן צבי 399696 130189 10.55% 13730 מועמד נבחר
תל אביב - יפו ויסנר פאר 399696 130189 3.93% 5112 מועמד נבחר
תל אביב - יפו אגבארייה זחאלקה אסמא 399696 130189 0.45% 581 מועמד נבחר
תל אביב - יפו לוברט נפתלי 399696 130189 0.07% 96 מועמד נבחר
תל מונד רצבי שלמה 6901 4738 36.30% 1720 סבב שני
תל מונד דרך שלום 6901 4738 30.05% 1424 סבב שני
תל מונד ינאי שלמה 6901 4738 18.68% 885 סבב שני
תל מונד פאיט כרמלה 6901 4738 11.36% 538 סבב שני
תל מונד ריעני רותם 6901 4738 3.61% 171 סבב שני
תל שבע אבו עצא מוסה 6179 4800 50.67% 2432 מועמד נבחר
תל שבע אלאעסם ענאד 6179 4800 38.44% 1845 מועמד נבחר
תל שבע אבו עליון עיד 6179 4800 5.31% 255 מועמד נבחר
תל שבע אל אעסם מחמד 6179 4800 3.81% 183 מועמד נבחר
תל שבע אבו רקייק ג’בר 6179 4800 1.77% 85 מועמד נבחר
תל שבע אבו רקייק נמר 6179 4800 0.00% 0 מועמד נבחר

info@magazin.org.il
מי שצפה במאמר זה התעניין גם ב..
החלה הספירה לאחור אייל פרדיס מגזין מספר 423
עתלית זירת הבחירות מור וקנין מגזין מספר 401
חוף הכרמל: ערב הסיבוב השני תובע תושב עתלית את חברת המועצה יואב איתיאל מגזין מספר 401
כרמל סלע: "בעוד 5 שנים אורן עוזרד יהיה ראש מועצה מצוין" מור וקנין מגזין מספר 401
בחירות מתוחות בחוף הכרמל: חבר המליאה התלונן על איומים מור וקנין מגזין מספר 400
תגובות קוראיםהוסף תגובה
7.הופס... קשיי הבנה?דורית15/11/2008 12:57 עוד
6.אני מבין שאת שוקלת כמו טנקלדורית15/11/2008 11:27
5.לכל המתוסכלים...דורית14/11/2008 19:58 עוד
4.אלמוני, תגשי תלונה במשטרה, קשקשן!נתן14/11/2008 17:43 עוד
3.דיסטניק נתןכסף שוחד לשרעבי שיקנה קולות אלמוני 14/11/2008 17:39
2.הרשימה של שלומי אבני זכתה במספר הקולות הגדול ביותראורי13/11/2008 19:25 עוד
1.איזה צילום-איזה צלם!!!אושר13/11/2008 15:58
אודות מגזין המושבות |  צור קשר עם מגזין המושבות |  פרסם במגזין המושבות |  רשימת תפוצה |  דרושים במערכת מגזין המושבות |  כתבות |  מדורים  
טורים אישיים |  חדשות |  מגזין ברשת |  תרבות ובידור |  מגזין טעים |  מגזין טיול |  לינקים |  מגזין נכסים |  עדכוני RSS  

מגזין המושבות מקומון זכרון יעקב, בנימינה גבעת עדה, פרדס חנה כרכור, קיסריה, אור עקיבא, מושבי חוף הכרמל והישובים בין עתלית לעיר חדרה
אין להעתיק, להפיץ או לעשות כל שימוש בחומרים כלשהם באתר זה בכל דרך ובכל צורה ללא אישור בעלי הזכויות מראש ובכתב
© 2006-2012 כל הזכויות שמורות | מגזין זכרון יעקב עיתונות ותקשורת בע"מ
 © 2006-2012 Copyright | Zichron Yaacov Magazine Journalism & Communications Ltd.